blog

Drodzy Trenerzy oraz Szanowne Panie Trenerki,

Nasz zespół informatyków spędził ostatnie miesiące nad pracami rozwojowymi, by od nowego sezonu dodać wiele ulepszeń i dodatkowych elementów. Jednakże rzeczywistość ostatnich tygodni zmieniła wszystkie plany. Odwołane spotkania, wstrzymane rozgrywki ligowe, oraz ogólna niepewność jak to wszystko długo potrwa nie wpływają dobrze na nikogo, a w szczególności nie na formę zawodników i ich przygotowanie fizyczne.

Na wstępie pragnę zaznaczyć że jednoznacznie zachęcamy wszystkich do bezwzględnego stosowania się do wszystkich zaleceń władz. W szczególności ograniczenia kontakty z innymi, do zachowania bezpiecznej odległości jak i do pozostawania w domach gdy tylko to możliwe. Wytyczne te mogą się w najbliższym czasie dodatkowo zmieniać, należy więc śledzić media oraz przekazy państwowe.Zawsze pamiętajcie że zdrowie wasze i waszych bliskich jest obecnie w waszych rękach.

To powiedziawszy informujemy, iż dodaliśmy opcję monitoringu zdalnego zawodników. Do tej pory skupialiśmy się na monitoringu pracy zawodników na boisku. W nowych realiach stawiamy na monitoring indywidualny. Zawodnik wykonując ćwiczenia biegowe w parku, lesie lub innym odosobnionym miejscu, może przy wykorzystaniu aplikacji LUDMO zebrać dane, a następnie przesłać je do wglądu trenerowi. Trener zdalnie jest w stanie ocenić wykonaną pracę, wyznaczyć nowe cele, czy też ustalić szczegółowy plan zadań. To już w gestii trenera jest dostosowanie zadań do potrzeb zawodnika, czy to będzie budowa/utrzymanie wytrzymałości i biegi na dłuższych dystansach, czy też praca na interwałach wysokich prędkości.

Nowo dodany PAKIET INDYWIDUALNY (więcej info TUTAJ) pozwala w szybki sposób rozpocząć pracę zdalną przy minimalnych kosztach. Zaznaczyć należy że w przypadku zajęć indywidualnych telefon z aplikacją może znajdować się w kieszeni zawodnika, czy też w prostej opasce na ramieniu. Kamizelka która pozycjonuje telefon na plecach zawodnika, jest wymagane jedynie w warunkach meczowych w celu spełnienia norm FIFA odnośnie bezpieczeństwa zawodników.

Efektywnie trener może w prosty sposób zdalnie nadzorować zawodników nawet w momencie gdy rozproszeni po swoich domach nie będą bezpośrednio pod jego okiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three + two =