describe

Dla Ciebie za jedyne 15zł miesięcznie!

Plan Indywidualny przeznaczony dla zawodników chcących świadomie monitorować swój rozwój. Narzędzia analityczne LUDMO to pierwszy krok zawodnika w kierunku profesjonalnej pracy opartej o dane, a nie przeczucia.

  • Bezpośrednio dostęp do wszystkich swoich danych
  • Raporty indywidualne
  • Raporty długoterminowe
  • Najlepsza oferta na rynku
  • Możliwość udostępnienia danych swojemu trenerowi
REJESTRACJA

Kamizelka do pozycjonowania telefonu na plecach zawodnika.

Jedyny dodatkowy element wyposażenia wymagany by w pełni wykorzystać potencjał narzędzi LUDMO to kamizelka. Ten szyty na miarę kawałek materiału pozwala na noszenie telefonu również podczas oficjalnych rozgrywek. Wykorzystaj telefon który zalega w szufladzie i nie ponoś dodatkowych kosztów na drogi czujnik.

describe
describe

Kontroluj swoje postępy

Wszystkie treningi oraz mecze zebrane w jednym miejscu.

  • Raporty z treningu lub meczu
  • Statystyki długoterminowe
  • Oceniaj intensywność swojej pracy
  • Możliwość integracji czujnika serca
ROZPOCZNIJ TERAZ

Oferta LUDMO

Jedyne 15zł miesięcznie by rozpocząć przygodę z profesjonalnym podejściem do treningów. Kontroluj swoją pracę na boisku. Masz również możliwość udostępnienia raportów swojemu trenerowi, który pomoże Ci ocenić wyniki.

Dostępne raporty

Zawodnik zyskuje pełen zakres raportów indywidualnych, które pozwolą zrozumieć pracę wykonaną na boisku.

Prędkość

Kluczowe parametry jak średnia oraz maksymalna prędkość zawodnika, wyszczególnione w czytelny sposób w treści raportu.

Mapa ciepła

Pozycja zawodnika podczas treningu, a wszczególności podczas meczy na murawie przedstawiona w formie graficznej ułatwia zrozumienie roli zawodnika.

Wykres prędkości

Zmiany prędkości zawodnika w czasie przedstawione w formie graficznej to filar analizy dokonywanej przez trenera.

describe

Dystans

Kluczowy element określający pracę jaką zawodnik wykonał, został wyszczególniony tak by trener mógł ocenić dany trening na pierwszy rzut oka.

Intensywność

Wykres kołowy dystansu pokonywanego w wyznaczonym przedziale prędkości, to kolejny element uwidaczniający intensywność pracy zawodnika.

Takt 5 minut

Dystans pokonywany przez zawodnika podczas danej aktywności, w przedziale 5 minutowym, pozwala zaobserwować trendy w intensywności ruchowej.

Raport statystyczny pozwala ocenić zmianę aktywności zawodnika w czasie. Zestawienie danych historyczny zawodnika w jednym miejscu ułatwia ocenę zmiany długoterminowej zawodnika.

Średnia Prędkość Maksymalna

Średnia z najwyższych prędkości zawodnika, osiąganych podczas poszczególnych sesji przeliczona i widoczna w jednym miejscu.

Wykres intensywności dla wielu sesji

Wykonywana praca w przedziałach intensywności przedstawiana w formie kołowej dla danego treningu, została przetworzona w wykres liniowy by odzwierciedlić większą ilość sesji historycznych.

describe

Średnie wartości kluczowych danych

Kluczowe dane z raportów indywidualnych zostały uśrednione i przedstawione jako pojedynczy wynik.

Wykresy kolumnowe

Dodatkowo w formie graficznej przedstawione zostały wykresy pozostałych danych historycznych.

Widok dla zawodnika

Użytkownik po pobraniu aplikacji, powinien się zalogować jako zawodnik w oparciu o dane indywidualne przygotowane przez trenera na platformie analitycznej w zakładce zawodnicy. Aplikacja pamięta dane logowania, jedynie przy pierwszym logowaniu wymagane jest połączenie do internetu. Przed treningiem, czy też meczem zawodnik powinien jedynie nacisnąć START i zablokować telefon. Na czas aktywności telefon powinien trafić do kamizelki. Po zakończeniu sesji, prosimy wyjąć telefon i zakończyć sesję naciskając STOP.

Dane telemetryczne zostaną zapisane na urządzeniu. W momencie gdy telefon zostanie przeniesiony w zasięg sieci Wi-Fi dane zostaną automatycznie wysłane na serwer. W przypadku komunikatu o błędzie transferu powinno się sprawdzić połączenie sieci WiFi i spróbować ponownie przesłać dane.

screenshot
screenshot
screenshot
screenshot
screenshot

Jesteś piłkarzem i szukasz narzędzi do profesjonalnej analizy swojej pracy na boisku?

Narzędzie LUDMO jest szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. Powyżej wyjaśniamy podstawowe kwestie. Nie wahaj się jednak i skontaktuj z nami bezpośrednio, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Testuj za darmo bez zobowiązań!

14 dni gratis. Sprawdź nas i podziel się swoją opinią.

Masz pytania? Napisz do nas!