blog

Drodzy Trenerzy oraz Szanowne Panie Trenerki,

W odpowiedzi na obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym oraz zakazem grupowych zajęć sportowych, uruchamiamy pakiet indywidualny.

W odróżnieniu od dotychczas oferowanych pakietów nastawionych na drużyny regularnie ćwiczących w klubach. Nowy pakiet umożliwia indywidualne monitorowanie pracy zawodnika zarówno przez samego zawodnika, ale również zdalnie przez prowadzącego trenera.

Wystarczy że zawodnik zarejestruje się na naszej platformie, pobierze aplikację na swój telefon, oraz podczas ćwiczeń biegowych na zewnątrz budynku telefon będzie miał ze sobą z włączoną aplikacją.

Miesięczny abonament to 15zł które opłaca zawodnik. Prowadzący trener natomiast gdy zostanie zaproszony przez zawodnika do swojego profilu zyskuje darmowy wgląd w indywidualne dane treningowe.

Na czas trwającej epidemii, gdy zajęcia nie odbywają się na stadionie ani w warunkach meczowych kamizelka na telefon nie jest wymagana. Wystarczy że telefon będzie w kieszeni lub w prostej opasce na przedramieniu zawodnika. W ten sposób nie powstają żadne dodatkowe koszty, a trening można rozpocząć jeszcze tego samego dnia.

W szczególności zwracamy jednak uwagę i prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących nakazów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 7 =