#CyberBieg2- 07/06/2020 godzina 10:00

Zapraszamy na 2 edycję Cyber Biegu. Już w najbliższą niedzielę. Uruchom aplikacje o godzinie 10:00! Zmierzymy dystans jaki pokonasz między godziną 10:03 a 10:15. Po zakończeniu biegu zatrzymaj aplikację. Dyplomy najdalej w poniedziałek.

describe

BIEGNIJ, GDZIE TYLKO CHCESZ

Aplikacja na twoim telefonie odnotuje dystans jaki udało Ci się pokonać.

  • Sprawdź swoje możliwości podczas 12 minut biegu
  • Zobacz jak wypadasz na tle rówieśników
  • Zdobądź dyplom
  • Wybierz dogodną dla siebie lokalizację
  • Pamiętaj jednak o zachowaniu bezpieczeństwa i dołącz do zabawy!
Śledź relację na FB

12 MINUT BIEGU DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

#CyberBieg2 został oparty o standardowy test Coopera. Liczy się dystans, jaki uda się pokonać w identycznym dla wszystkich przedziale czasowym. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią #CyberBieg odbędzie się w formie rozproszonej. Każdy zawodnik biegnie indywidualnie w dogodnej dla siebie lokalizacji. Aplikacja mobilna pozwoli przygotować ranking uczestników.

1

Przygotowanie

Instalacja aplikacji mobilnej na telefonie oraz rejestracja to warunek konieczny by dołączyć do Cyber Biegu. Należy również właściwie wybrać grupę wiekową dla zawodnika. Aplikacja jest darmowa przez 14 dni. Zachęcamy do sprawdzenia z wyprzedzeniem, czy poprawnie działa na twoim telefonie.

2

Cyber Bieg

Kilka minut przed wyznaczonym rozpoczęciem biegu należy uruchomić aplikację w celu właściwej kalibracji anteny GPS. Podczas biegu telefon musi poruszać się wraz z zawodnikiem.

3

Wyniki

Dane z biegu zostaną wysłane, gdy telefon uzyska dostęp do sieci WiFi. Natychmiast system przeliczy wartości i przedstawi indywidualny wynik. Rankingi zawodników zostaną przedstawione z opóźnieniem, gdy wszyscy uczestnicy wyślą swoje dane na serwer.

DOŁĄCZ DO WŁAŚCIWEJ GRUPY WIEKOWEJ

Użyj kodu z tabeli, żeby dołączyć do właściwej grupy wiekowej. Po zakończeniu rejestracji na platformie wejdź w zakładkę 'Ustawienia', a następnie 'Zespoły'. Tam wybierz przycisk '+Dołącz do drużyny' i wprowadź właściwy dla siebie kod.

Przypisz grupę wiekową
describe

Serdecznie zapraszamy na #CyberBieg2

Druga edycja #CyberBieg odbędzie się w niedzielę 07/06/2020 o godzinie 10:00. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do zabawy informujemy, iż rejestracja otwarta jest do godziny 12:00 w sobotę 06/06/2020. Uczestnicy pierwszej edycji biegu nie muszą ponawiać procesu rejestracji.

ORGANIZATOR

Pałac Młodzieży w Katowicach

PARTNER TECHNICZNY

LUDMO S.A.

PATRONAT HONOROWY

AWF Katowice

PARTNER TECHNICZNY

iteo Sp. z o.o.

Dołącz do #CyberBieg

Pobierz aplikację mobilną na swój telefon oraz przejdź proces rejestracji. Obecność obowiązkowa w niedzielę 31 maja o godzinie 10:00!!! Podziel się z nami swoją relacją z biegu, użyj w tym celu #CyberBieg