describe

Cały zespół na jednym monitorze. Gratis dla trenera i klubu.

Wszystkie dane zawodników zebrane w jednym miejscu, dostępne całą dobę. LUDMO oferuje profesjonalne raporty dla trenera piłki nożnej. Zaproś swoich zawodników.

  • Raporty indywidualne
  • Statystyki długoterminowe
  • Szybkie porównywanie 2 zawodników
  • Zestawienie wszystkich zawodników w jednym miejscu
ROZPOCZNIJ TERAZ

Kamizelka do pozycjonowania telefonu na plecach zawodnika.

Jedyny dodatkowy element wyposażenia wymagany by w pełni wykorzystać potencjał narzędzi LUDMO to kamizelka. Ten szyty na miarę kawałek materiału pozwala na noszenie telefonu również podczas oficjalnych rozgrywek. Wystarczy telefon który zalega w szufladzie by bez dodatkowych kosztów każdy zawodnik mógł zostać objęty monitoringiem.

Złóż zamówienie
describe

Oferta LUDMO

Stwórz drużynę oraz zaproś swoich zawodników. Każdy z nich za jedyne 15zł będzie miał możliwość monitorowania swoich postępów. Jako trener otrzymujesz darmowy dostęp do danych i będziesz mógł aktywnie kierować rozwojem swoich podopiecznych.

Raporty indywidualne

Indywidualne raporty dla trenera piłki nożnej pozwalają na ocenę poszczególnych zawodników jak i ich rozwój w czasie. Każdy raport przedstawia konkretny trening czy też mecz danego zawodnika. Najistotniejsze dane zostały zebrane w jednym miejscu oraz przedstawione graficznie w sposób czytelny.

Prędkość

Kluczowe parametry jak średnia oraz maksymalna prędkość zawodnika, wyszczególnione w czytelny sposób w treści raportu.

Mapa ciepła

Pozycja zawodnika podczas treningu, a wszczególności podczas meczy na murawie przedstawiona w formie graficznej ułatwia zrozumienie roli zawodnika.

Wykres prędkości

Zmiany prędkości zawodnika w czasie przedstawione w formie graficznej to filar analizy dokonywanej przez trenera.

describe

Dystans

Kluczowy element określający pracę jaką zawodnik wykonał, został wyszczególniony tak by trener mógł ocenić dany trening na pierwszy rzut oka.

Intensywność

Wykres kołowy dystansu pokonywanego w wyznaczonym przedziale prędkości, to kolejny element uwidaczniający intensywność pracy zawodnika.

Takt 5 minut

Dystans pokonywany przez zawodnika podczas danej aktywności, w przedziale 5 minutowym, pozwala zaobserwować trendy w intensywności ruchowej.

Raport statystyczny pozwala ocenić zmianę aktywności zawodnika w czasie. Zestawienie danych historyczny zawodnika w jednym miejscu ułatwia ocenę zmiany długoterminowej zawodnika.

Średnia Prędkość Maksymalna

Średnia z najwyższych prędkości zawodnika, osiąganych podczas poszczególnych sesji przeliczona i widoczna w jednym miejscu.

Wykres intensywności dla wielu sesji

Wykonywana praca w przedziałach intensywności przedstawiana w formie kołowej dla danego treningu, została przetworzona w wykres liniowy by odzwierciedlić większą ilość sesji historycznych.

describe

Średnie wartości kluczowych danych

Kluczowe dane z raportów indywidualnych zostały uśrednione i przedstawione jako pojedynczy wynik.

Wykrsy kolumnowe

Dodatkowo w formie graficznej przedstawione zostały wykresy pozostałych danych historycznych.

Porównanie 2 zawodników w wersji podstawowej, pozwala w szybki sposób ocenić członków zespołu.

Dowolnych 2 zawodników

Szybkie porównanie 2 wybranych zawodników.

Mapa ciepła

Obrazowe porównanie pozycji zawodników na boisku, w zestawieniu 2 map ciepła bezpośrednio obok siebie.

Wykres prędkości

Słupkowy wykres prędkości wskazuje który z zawodników był szybszy.

describe

Dowolne 2 sesje

Swoboda przy wyborze sesji pozwala na porównywanie różnych sesji. Przy wyborze jednego zawodnika w obu polach, można porównać jego poszczególne sesje względem siebie.

Dystans

Dystans w formie wykresu łupkowego również wskazuje który z zawodników wygrał dane zestawienie.

Takt 5 minut

Narastająca wartość dystansu co 5 minut dla dwójki zawodników.

Raporty drużynowe

Drużynowe raporty dla trenera piłki nożnej to zestawienie danych większej ilości zawodników na jednej stronie raportu. Dane z poszczególnych raportów indywidualnych zostały połączone w jedną całość. Należy jednak pamiętać iż w przypadku gdy zawodnicy stosują różne telefony może dojść do zakłamania w pomiarze danych. Sugerujemy stosowanie identycznych urządzeń mobilnych w celu wyeliminowania błędu pomiaru pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. W przypadku gdy nie jest to możliwe zalecamy ostrożność przy wyciąganiu wniosków.

Prędkość

Kluczowe parametry jak średnia oraz maksymalna prędkość uśrednione dla całego zespołu, zostały wyszczególnione w czytelny sposób w treści raportu.

Wykres liniowy intensywności

Wykres liniowy przedstawiający w jednym miejscu wyniki pracy całego zespołu w poszczególnych przedziałach prędkości.

describe

Dystans zespou

Kluczowy element określający pracę jaką wykonał zespół, został wyszczególniony tak by trener mógł ocenić dany trening na pierwszy rzut oka.

Wykresy słupkowe przedstawiają podstawowe wartości wszystkich zawodników biorących udział w danej sesji. Graficzna forma pozwala na szybą ocenę i porównanie parametrów poszczególnych zawodników.

Raport wyników całego zespołu dostępny jest w 3 różnych wersjach graficznych. Dodatkowe wykresy i analizy będą w najbliższym czasie intensywnie dodawane, zachęcamy do sugerowania nam jakie zestawienia byłyby interesujące. Obiecujemy odnieść się do każdej opinii.

Zestawienie tabelaryczne

Mimo najlepszych wykresów, niektóre dane lepiej widzieć w formie numerycznej.

describe

Ilość sprintów

Ciekawym elementem oceny pracy zawodnika jest licznik sprintów wykonanych w trakcie danej sesji..

Aktywna mapa ciepła, to narzędzie pozwalające na taktyczną analizę ustawienia zawodników względem siebie i sprawdzenia ustawienia w trakcie meczu.

Identyfikacja zawodnika

Na chwilę obecną należy zatrzymać w wybranym momencie, a następnie najechać myszką na dany wskaźnik, by zobaczyć który zawodnik kryje się w danym miejscu

describe

Pierwsza wersja

Narzędzie to znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Pracujemy nad ulepszeniami w tym zakresie.

Widok dla zawodnika

Użytkownik po pobraniu aplikacji, powinien się zalogować jako zawodnik w oparciu o dane indywidualne przygotowane przez trenera na platformie analitycznej w zakładce zawodnicy. Aplikacja pamięta dane logowania, jedynie przy pierwszym logowaniu wymagane jest połączenie do internetu. Przed treningiem, czy też meczem zawodnik powinien jedynie nacisnąć START i zablokować telefon. Na czas aktywności telefon powinien trafić do kamizelki. Po zakończeniu sesji, prosimy wyjąć telefon i zakończyć sesję naciskając STOP.

Dane telemetryczne zostaną zapisane na urządzeniu. W momencie gdy telefon zostanie przeniesiony w zasięg sieci Wi-Fi dane zostaną automatycznie wysłane na serwer. W przypadku komunikatu o błędzie transferu powinno się sprawdzić połączenie sieci WiFi i spróbować ponownie przesłać dane.

screenshot
screenshot
screenshot
screenshot
screenshot

Jesteś trenerem i szukasz narzedzi do profesjonalnej analizy zawodników?

Narzędzie LUDMO jest szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. Poszczególne raporty dla trenera piłki nożnej przygotowane przez LUDMO zostały przedstawione powyżej. Nie wahaj się jednak i skontaktuj z nami bezpośrednio, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Testuj za darmo bez zobowiązań!

Sprawdź nas i podziel się swoją opinią.

Masz pytania? Napisz do nas!